Opis nieruchomości
Do wynajęcia polecamy dwupokojowe, przestronne mieszkanie 55m2 w ścisłym Centrum Bydgoszczy- ul.Śniadeckich. Mieszkanie znajduje się w budynku stylizowanym na kamienicę i wybudowanym w 2006 roku i składa się z salonu z aneksem kuchennym ok 30m2, sypialni oraz łazienki. Do kamienicy jest jedno wejście z domofonem, także nikt obcy się tutaj nie krząta.
Mieszkanie bardzo blisko ulicy Gdańskiej, w odległości kilkudziesięciu metrów park, całodobowa apteka, bankomaty, kwiaciarnie, kościół, kiosk, sklepy, restauracje, przystanki tramwajowe i autobusowe.
Idealna dla studentki/studenta lub pracującej młodej osoby albo pary. Kilka minut pieszo na Stary Rynek.
Mieszkanie bez czynszowe. Czynsz dla właściciela mieszkania to 2200 zł. Do tego doliczyć należy koszt mediów wg. zużycia ( prąd, woda, ogrzewanie,śmieci). Kaucja 2200 zł. Standardowa prowizja pośrednika.
Mieszkanie wolne od zaraz.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.